środa, 6 maja 2015

Przeważnie to ja robię zdjęcia, a pewnego słonecznego dnia, zrobiłam wyjątek i to  mój kochany braciszek robił zdjęcia mi  ;) a więc:
 Pomijając zdjęcia, ostatnio w moim życiu dużo się zmienia, są chwile w których jestem naprawdę szczęśliwa, ale też momenty w których jest mi naprawdę ciężko, często jest tak, że mamy problem a nie ma przy nas kogoś z kim moglibyśmy o tym porozmawiać, zawsze ktoś był, a ostatnio czuje, że powoli nikogo nie ma, no cóż, bywa różnie... Ale mimo wszystko trzeba wziąć się w garść znieść wszystko i iść z głową do góry i szerokim uśmiechem na twarzy przed siebie! ;)

znalazłam bardzo piękny cytat:
'Czy wszys­tko po­zos­ta­nie tak sa­mo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki od­wykną od do­tyku moich rąk, czy suk­nie za­pomną o za­pachu mo­jego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dzi­wić się mo­jej śmier­ci – za­pomną. Nie łudźmy się, przy­jacielu, ludzie pog­rze­bią nas w pa­mięci równie szyb­ko, jak pog­rze­bią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszys­tkie nasze prag­nienia odejdą ra­zem z na­mi i nie zos­ta­nie po nich na­wet pus­te miej­sce. Na ziemi nie ma pus­tych miej­sc.'
                                                  Karolina Pączek 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz