piątek, 1 maja 2015


Czy przyjaźń między dziewczyną a chłopakiem istnieje?

Owszem , przyjaźń damsko - męska istnieje, do czasu aż jedna ze stron się nie zakocha... Tak właśnie, nie zawsze ale przeważnie bywa tak , że jeśli z kimś spędzamy dużo czasu, poznajemy jego zainteresowania, pasje , dobre i złe strony, przywiązujemy się do niego i z każdym dniem coraz bardziej zaczyna nam zależeć...
Większość z nas , oszukuje swoje uczucia , udaje , że nie czuje, żeby tylko nie popsuć , tego co jest, tej pięknej przyjaźni,
męczycie się z myślą 'on czuje to samo, czy nie?' 'wyznać jej to co czuje , czy poczekać' , to jest najgorsze, bo wiecie , że kochacie , a dręczą was sytuacje w których właśnie wasz przyjaciel zwierza wam się z tego , że poznał jakąś dziewczynę , że umówił się z kimś , więc czy warto kryć swoje uczucia? czy lepiej wyznać jaka jest prawda?

A wy jak myślicie istnieje przyjaźń między mężczyzną a kobietą?

                                                                  Karolina Pączek

 

3 komentarze:

 1. Moim zdaniem istnieje ale tylko jak jest jakaś paczka która się razem przyjaźni.Jeżeli tylko jeden chłopak to na pewno przemieni się to w uczucie.Pozdrawiam:)
  bitter-sweet-wonderwall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uważam, że taka przyjaźń istnieje, ale to zależy od pary o której jest mowa. Ja mam od dawna przyjaciela płci przeciwnej i ani ja nie wyobrażam sobie byc w nim zakochana i jestem pewna że on we mnie również. Myślę że to kwestia ludzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uważam, że taka przyjaźń istnieje, ale to zależy od pary o której jest mowa. Ja mam od dawna przyjaciela płci przeciwnej i ani ja nie wyobrażam sobie byc w nim zakochana i jestem pewna że on we mnie również. Myślę że to kwestia ludzi ;)

  OdpowiedzUsuń